altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
چهارمین کرسی علمی ترویجی نظریه پردازی حوزه علمیه استان برگزار شد+تصاویر چاپ فرستادن به ایمیل

چهارمین کرسی علمی ترویجی نظریه پردازی با حضور اساتید حوزه علمیه استان و دانشگاه خلیج فارس بوشهر در سالن مطبوعاتی این دانشگاه برگزار شد.

معاون پژوهشی حوزه علمیه استان بوشهر گفت: این کرسی با حضور دانشجویان با موضوع «بررسی مبانی شبهات مربوط به اشارات علمی قران کریم» برگزار شد و در آن حجت الاسلام یوسف جمالی استاد حوزه به عنوان ارائه دهنده و این جانب به همراه سید حیدر فرع شیرازی دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه خلیج فارس به عنوان ناقد حضور بهم رساندیم.

گفتنی است پیش این سه کرسی علمی ترویجی با موضوعات «نقد و بررسی مساله شر به عنوان مهمترین دلیل ملهدین بر انکار خدا» و «نقد و بررسی دیدگاه اقتباس قرآن از عهدین از نظر مستشرقین با تکیه بر دیدگاه یوسف حداد (کشیش قرآن پژوه لبنانی)» و «نگرشی بر نمادهای خرافی یهود در جامعه کنونی ایران» در حوزه علمیه استان بوشهر برگزار شده بود.

altaltaltaltalt

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image