altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: حضرت زینب بهترین الگوی صبر است چاپ فرستادن به ایمیل

حجت الاسلام والمسلمین رضا خدری-مدیر حوزه بوشهرحجت الاسلام رضا خدری صبح امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه حضرت معصومه(س) شهر چغادک با تبریک بازگشایی مدارس گفت: دوران تحصیل دوران خاص و فرصت مغتنمی برای هر فرد است که باید قدر آن را دانست.

امام جمعه چغادک دانش آموزان را آینده سازان مملکت دانست و ابراز داشت: شما آینده سازان این شهر و کشور هستید، روزی که ما به عنوان دانش آموز درس می خواندیم همین عبارت را به ما می گفتند اما آن را جدی نمی گرفتیم ولی در حال حاضر وقتی به هم سن و سالان خود را می بینیم که هر کدام در این مملکت به جایی رسیدند و مشغول خدمت هستند به حقیقت این گفته بیشتر پی می بریم و آن را درک می کنیم.

وی با بیان اینکه با درس خواندن آینده خوبی پیدا می کنید افزود: درس خواندن سبب می شود این آمادگی را کسب کنید تا در زمانی که کشور به دست شما افتاد بتوانید آن را به درستی مدیریت کنید.

حجت الاسلام خدری بر احترام به پدر، مادر و آموزگار تاکید کرد و گفت: این احترام می تواند در موفقیت شما بسیار موثر باشد؛ با سختی و مشقاتی که معلمان دارند قطعاً هر اندازه که بیشتر به آنها احترام گذاشته شود پیشرفت شما تضمین شده است.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر دانش آموزان را به داشتن صبر در زندگی توصیه کرد و اظهار داشت: بایستی با تمرین صبر خود را تقویت کرد.

وی با تسلیت ایام محرم الحرام، حضرت زینب(س) را بهترین الگو صبر برای دانش آموزان عنوان کرد و گفت: در دنیای امروز معضلات و بحران های زیادی در جوامع وجود دارد که برای بسیاری از آنها راهی برای بیرون آمدن وجود ندارد اما ما راه داریم و آن راه اهل بیت(ع) است.

گفتی است در ادامه برنامه صدای زنگ آغاز سال تحصیلی توسط حجت الاسلام خدری نواخته شد.

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image