altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

No Image
آیت الله حسینی بوشهری با طلاب و روحانیون شهرستان دیر دیدار کرد چاپ فرستادن به ایمیل

altآیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در نشست با روحانیون و طلاب شهرستان دیّر اظهار داشت: روحانیت در طول تاریخ  همواره به عنوان عنصری بیدارگر به آحاد جامعه بصیرت‌افزایی کرده است.

وی بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن که در برخی از مناطق دو برابر جمعیت سال گذشته حضور داشتند دشمن را در بهت و ناباوری فرو برد که در اینجا نیز پرچم‌دار این حرکت روحانیت هستند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: در جریان پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی و بعد از آن این روحانیت بود که در برابر تهدیدها و دسیسه‌های دشمنان مردم را به صحنه فرا خواند و نقش رهبری جامعه را به عهده گرفت.

وی اضافه کرد: امروز دشمنان به این نکته اذعان دارند که رهبر فرزانه انقلاب با یک سخنرانی خود تمام نقشه‌های آنان را خنثی می‌کند .

حسینی بوشهری با بیان این‌که روحانیت فدایی انقلاب و همیشه در صحنه است و از ناملایمات نمی‌هراسد، گفت: حوزه باید همچون گذشته در مسیر انقلاب گام بردارد و در این مسیر پر فراز و نشیب با صلابت راهش را ادامه دهد تا بتواند در این نظام نقش‌آفرینی کند.

وی با اشاره به فلسفه پیام مقام معظم رهبری مبنی بر انقلابی بودن حوزه تصریح کرد: این پیام معظم‌له به  منزله نقص در روحانیت نیست بلکه به واسطه احساس خطر از ناحیه دشمن است که بدنبال سرمایه‌گذاری در حوزه‌های علمیه است و می‌خواهد با نفوذ خود حوزه را سکولاریزم کند.

نماینده خبرگان رهبری عنوان کرد: امروز روحانیت با اخلاص در پاسخ‌گویی به شبهاتی که در جامعه مطرح می‌شود، پیش‌قدم است .

 altaltaltaltalt

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image