altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

No Image
آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری: مؤمن واقعی در مقابل کوران‌ها و ناملایمات رنگ نمی‌بازد چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در مراسم اولین سالگرد درگذشت فرمانده فقید اطلاعات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در مسجد فاطمه زهرا(س) دیّر اظهار داشت: سخن گفتن از انسان‌های مخلص و خداباور که جزء در راه خدا قدم بر نمی‌دارند  دشوار است و مرحوم فخرایی یکی از این شخصیت‌ها است که تمام وجود و زندگی و تلاش و کارش برای خدا بود.

وی با اشاره به متفاوت بودن ایمان و باورهای افراد تصریح کرد: برخی عیار گوهر ایمانشان پایین و ناخالصی فراوان دارد به گونه‌ای که در مواجهه با کوچکترین مشکلی رنگ عوض می‌کنند و اهل حضور در میدان نیستند اما در مقابل عده‌ای  عیار گوهر ایمانشان چنان بالاست و دارای موقعیت ممتازی هستند که قابل قیمت‌گذاری نیست.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری بیان کرد: مؤمن واقعی در مقابل کوران‌ها و ناملایمات رنگ نمی‌بازد چرا که ایمانش عاریتی نیست و این ایمان در تمام جان و بدن او رسوخ کرده است.

alt

وی با اشاره به اینکه اگر در زندگی خود دچار کم‌رنگ شدن اعتقادات شدیم به  فرموده امام صادق(ع) به «دعای غریق» پناه ببریم، گفت:عده‌ای در برهه‌ای انقلابی‌اند و در برهه‌ای دیگر غیر انقلابی و یا در اثر رسیدن به پست و مقامی خود را گم می‌کنند که نشانه عدم ثبات قدم این افراد است.

حسینی بوشهری اضافه کرد: سپاهیان ما به ویژه آن عده‌ای که در گمنامی مشکلات را تحمل می‌کنند و در راه خدا از جان و مال خود می گذرند اما باز هم آن را ناچیز می‌شمارند که ما نیز باید این‌گونه رشد کنیم.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در رابطه با شخصیت فرمانده فقید اطلاعات سپاه استان بوشهر ابراز کرد: وی به عنوان دیده‌بانی بیدار تمام فکر، نگاه، بینش و زندگی و کارش در جهت اعتلای نظام بود.

وی  با بیان اینکه  فخرایی شخصیتی مکتبی بود که عیار گوهر ایمانش قیمت نداشت، یادآور شد: یکی از ویژگی‌های بارز وی عشق به اهلبیت و دلدادگی به ائمه اطهار بود.

بنابراین این گزارش، در این آیین پیام تسلیت فرمانده سپاه امام صادق(ع) به مناسبت اولین سالگرد درگذشت فرمانده اطلاعات سپاه استان  قرائت شد.

مرحوم حسن فخرایی فرمانده سابق سپاه دیّر و فرمانده اطلاعات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ۶ اسفندماه ۹۴ بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.

alt

 

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image