altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

No Image
جلسه کارگروه تبلیغات و پذیرش حوزه علمیه استان بوشهر برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل

جلسه کارگروه تبلیغات و پذیرش حوزه علمیه استان بوشهر پیش از ظهر امروز در سالن جلسات حوزه علمیه استان برگزاری شد.

حجت الاسلام مهدی نعمتی در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح مدارس و مدیریت حوزه علمیه جهت پذیرش پرداخت.

حجت الاسلام علی آذرشب بر تهیه و تکثیر بروشورهایی در باب معرفی بهتر حوزه های علمیه در بین مردم تاکید کرد و گفت: ممکن است بسیاری از مردم با نحوه تحصیل طلاب در حوزه های علمیه آشنا نباشند بدین جهت نیاز است این بروشورها تهیه و در اختیار مردم قرار داده شود.

alt

معاونت تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر پیشنهاد شناسایی اساتید مجرب جهت اجرای برنامه در راستای تبلیغات پذیرش را مطرح کرد و گفت: تبلیغات چهره به چره یکی از موثرترین روش های تبلیغی و جذب افراد به حوزه های علمیه است از این رو نیاز است که با شناسایی اساتیدی توانمند و دارای فن بیان این کار صورت گیرد.

حجت الاسلام سید رضا موسوی نژاد نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد کارگروه مبلغان فعال در تبلیغات پذیرش پرداخت.

معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر همچنین از طراحی تیزر تبلیغاتی بومی برای پخش در صدا و سیمای مرکز بوشهر در راستای تبلیغات پذیرش حوزه علمیه خبر داد.

سید حسین موسوی نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت و تاثیر تبلیغات میدانی اظهار داشت: با تعدادی از ادارات و نهادها جهت درج بنر تبلیغاتی پذیرش حوزه علمیه رایزنی هایی انجام شده است و تعدادی از این همکاری خوبی را داشته اند.

مسؤول روابط عمومی حوزه علمیه استان بوشهر به اهمیت تبلیغات در فضای مجازی پرداخت و گفت: در این خصوص با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با رسانه های خبری استان، بنر تبلیغات پذیرش در تعدادی از سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image