altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

No Image
طلاب مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان با آیت الله صفایی بوشهری دیدار کردند چاپ فرستادن به ایمیل

طلاب مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان ظهر امروز با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

در ابتدای دیدار حجت الاسلام حسن مصلح مسوول مدرسه سفیران هدایت امام حسن مجتبی(ع) گزارشی از عملکرد مدرسه را ارائه کرد.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در این دیدرا با بیان ویژگی انسان های مومن گفت: اگر خداوند متعال به کسی شرح صدر عنایت کند مثل کسی است که فوق نور خداست و وظیفه روحانیت این است که هم خودش نور باشد هم دیگران را نورانی کند.

نمانده ولی فقیه در استام و امام جمعه بوشهر با تعریف شرح صدر در اسلام (استعداد، ظرفیت، قابلیت پیدا کردن برای نزول برکات و تحمل مشتقات) اظهار داشت: برای کسب شرح صدر باید ذاکر بود و ذاکر بودن راهی جز به یاد داشتن خداوند در قلب و هم در زبان ندارد.

آیت الله صفایی بوشهری حضرات آیات خوشوقت(ره)، بهجت(ره) و بها الدینی (ره) را از جمله اساتید موثر در زندگی خود دانست و خاطرنشان کرد: ما به سپردن حرف های این بزرگان به دل و جان درس میخواندیم به صورتی که با کتاب به خواب می رفتیم و با کتاب بیدار می شدیم.

وی طلاب را برنامه ریزی دقیق و استفاده از فرصت ها توصیه کرد و گفت: از تعطیلات به خوبی استفاده کنید که بسیاری از بزرگان از همین تعطیلات به جایی رسیدند.

 

alt

alt

alt

alt

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image