altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
طلاب مدرسه علمیه کنگان در قالب اردویی به شهر قم رفتند چاپ فرستادن به ایمیل

طلاب مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) کنگان در قالب اردویی پنج روزه به سفر زیارتی قم رفتند.

طلاب در جریان این اردو با آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند و پای درس اخلاق وی نشستند.

همچنین زیارت حرم حضرت معصومه(س) و جمکران از دیگر برنامه های طلاب در این سفر بود.

طلاب این مدرسه علمیه همچنین در جریان این اردو با حضور در مرقد امام خمینی(ره) با آرمان های این امام پیمان مجدد بستند. زیارت حرم مطهرحضرت شاه عبدالعظیم حسنی از دیگر برنامه های طلاب در این سفر بود.

alt

alt

alt

alt

 

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image