altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
طلاب مدرسه مهدی موعود(عج) دیر اردوی معنوی و زیارتی قم اعزام شدند چاپ فرستادن به ایمیل

اردوی معنوی و زیارتی طلاب مدرسه مهدی موعود(عج) دیر به شهر مقدس قم بعد از پایان امتحانات ترم اول از طرف مدرسه علمیه مهدی موعود(عج) و با همکاری بسیج طلاب وروحانیون پایگاه پیامبراعظم (ص) برگزار شد.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان دیر و مسئول مدرسه مهدی موعود(عج)در مراسم بدرقه طلاب گفت:اردوی زیارتی و معنوی شهر مقدس قم برای تجدید قوا و بازسازی روحیه معنوی طلاب برای ترم دوم صورت می گیرد و طلاب با رفتن به این سفر و زیارت کردن حرم حضرت معصومه (س) ازلحاظ معنوی روحیه لازم را برای آغاز ترم دوم داشته باشند و با روحیه بهتری درس را آغاز کنند.

حجت الاسلام والمسلمین بحرانی مدیر مدرسه نیز در این مراسم ضمن توصیه هایی در خصوص آداب و رعایت نظم در سفر گفت: هدف از این سفر ارتقاء معنویت و برخورداری از روحیه مضاعف جهت ادامه تحصیل در ترم جدید است.

وی ضمن تاکید به رعایت برنامه ریزی و وقت شناسی گفت: در این سفر طبق هماهنگی های از قبل قرار است طلاب ضمن زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه (س) در این سفر به زیارت امام زاده حضرت عبدالعظیم حسنی و زیارت قبر مطهر حضرت امام خمینی(ره) و مسجد جمکران و دیدار علماء و همچنین بازدید از کتابخانه وکتابفروشی جهت خرید کتابهای مورد نیاز بروند.

altaltaltaltaltalt

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image