altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
دیدار جانشین سازمان نبسیج طلاب کشور با طلاب مدرسه علمیه 14معصوم برازجان چاپ فرستادن به ایمیل

حجت الاسلام علی اکبر دارابکلایی ظهر امروز در جمع طلاب بسیجی مدرسه علمیه ۱۴ معصوم برازجان، گفت: ۱۰۰ شهید روحانی مدافع حرم در جهان اسلام است که جمهوری اسلامی با ۲۷ شهید بیشترین شهید روحانی مدافع حرم را دارد.

جانشین سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با بیان اینکه یک طلبه موفق باید بصیر باشد، خاطرنشان کرد: در اوایل انقلاب یکی از علما در حمایت از ولایت فقیه کتاب نوشته ولی بعد گرفتار افراد منافق شد و علیه ولایت فقیه ۱۰۰۰ صفحه کتاب نوشت.

حجت الاسلام دارابکلایی با اشاره به اینکه امروز دشمن در همه ابعاد و ابزار برای مبارزه با اندیشه انقلاب اسلامی آمده است، افزود: در قدرت نرم عده‌ای در دوران سازندگی در غرب آموزش روشنفکری دیدند که در دوره دوم خرداد اعلام موجودیت کردند و رسماً در برخی برنامه‌های خود به امام و اسلام توهین می‌کردند.

هادی سیاسی ویژه کشوری با بیان اینکه دشمنان پشت مرزها خیمه زدند، اظهار کرد: فتنه ۸۸ این‌قدر عمیق است که نیاز دارد در سال‌های بعد از آن روشنگری و تبیین شود و مردم بدانند ریشه آن تنها در چند روز انتخابات نبوده است و اکنون هم در منطقه جنگ نیابتی به راه انداختند.

جانشین سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور گفت: هزینه‌هایی که غرب برای به راه انداختن جنگ علیه سوریه، عراق و کشورهای غرب آسیا داده به دلیل اهمیت این کشورها نیست، بلکه برای خاموش کردن قدرت انقلاب اسلامی در غرب آسیا است.

وی افزود: ما نمی‌توانیم نسبت به تحولات منطقه بی تفاوت باشیم، الحمدلله توان انقلاب اسلامی از مرزها عبور کرده است و در چنین شرایطی در حوزه های علمیه طلبه‌ای را نیاز داریم که به زبان‌های دنیا مسلط باشد.

حجت الاسلام دارابکلایی با اشاره بدعهدی آمریکا در قضیه برجام گفت: یک سال از برجام گذشت، کدام یک از تعهدات طرف مقابل اجرا شد؟ آن روز که رهبری نسبت به بدعهدی آمریکا تذکر می دادند مسؤولان گوش نمی‌کردند و الان رییس جمهور بعد از یک سال عنوان می کند که آمریکا پیمان‌شکن است، این حرف را باید سال پیش عنوان می کرد.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image