altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
نشست جانشین سازمان بسیج طلاب کشور با مدیر حوزه علمیه استان برگزار شد+تصاویر چاپ فرستادن به ایمیل

حجت الاسلام علی اکبر دارابکلایی ظهر امروز در نشست با مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با ابراز خشنودی از تعامل ایجاد شده بین حوزه های علمیه و بسیج طلاب گفت: در سال های گذشته این تعاملات به این حد وجود نداشت و سلیقگی در تفکرات باعث میشد تا روند در تعامل ما بین این دو مجموعه انقلابی کند باشد.

جانشین سازمان بسیج طلاب کشور با بیان اینکه این سلیقه ای عمل کردن ها سبب آسیب در فعالیت حوزه و بسیج طلاب است اظهار داشت: از زمانی که رهبر معظم انقلاب مسأله حوزه انقلابی را مطرح کردند روند کار بین حوزه علمیه و بسیج طلب شتاب بیشتری گرفت و اقدامات و تعاملات خوبی انجام شد.

alt

وی خواستار برگزاری همایش هایی مشترک بین حوزه و بسیج طلاب شد و ابراز داشت: در آینده ای نزدیک همایش منطقه ای جنوب استان برگزار می شود.

حجت الاسلام دارابکلایی با تاکید بر اینکه باید اندیشه های مقام معظم رهبری در جامعه تبیین شود افزود: نگاه استان بوشهر نسبت به بحث ولایتمداری بسیار خوب است که این امر ناشی از مدیریت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان است.

حجت الاسلام رضا خدری نیز در این نشست اظهار داشت: در این چند ساله تعامل و تفاهم نامه های خوبی بین حوزه علمیه و بسیج طلاب در استان بوشهر بوده است و رویکرد طلاب نسبت به مباحث انقلابی بیش از گذشته شده است.

alt

میدر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان اینکه گستردگی فعالیت در حوزه علمیه بسیار زیاد است گفت: متاسفانه به دلیل نبود بودجه کافی برخی از برنامه های مهم و طرح های خوب با مشکل اجرا مواجه می شوند.

گفتنی است در این جلسه حجت الاسلام جعفری زاده مسئول بسیج طلاب حضور داشت.

alt

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image