altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان تاکید کرد؛ لزوم توجه بیشتر به برنامه های تهذیبی و پژوهشی در مدارس علمیه چاپ فرستادن به ایمیل

حجت الاسلام محمد جواد بحرینی صبح امروز در بازدید مدیر و معاونان مدیریت حوزه علمیه استان بوشهر از مدرسه سفیران هدایت برازجان ضمن خوش آمدگویی ابراز امیدواری کرد: حضور مسؤولان استانی از همه لحاظ بتواند باعث پیشرفت و رشد مدرسه از باشد.

مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان به بیان آماری طلاب و اساتید مدرسه پرداخت و گفت: در حال حاضر تعداد 74 طلبه و 17 استاد در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

وی خواستار توجه بیشتر به برنامه های تهذیبی و پژوهشی در مدارس علمیه شد و گفت: حضور اساتید درس اخلاق در مدارس علمیه سبب تقویت روحیه تهذیبی طلاب می شود همچنین برنامه ریزی در امر پژوهش می تواند در ارتقای علمی طلاب بسیار موثر باشد.

alt

حجت الاسلام رضا خدری نیز در این جلسه هدف از این بازدید را بررسی اوضاع و احوال مدرسه عنوان کرد و گفت: یکی از برنامه های مدیریت حوزه علمیه استان بازدید و سرکشی از مدارس علمیه شهرستان ها است که به همراه معاونان و کارکنان مدیریت حوزه علمیه استان کلیه موارد مدرسه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت بودن مشکلاتی نسبت به برطرف شدن آن تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر افزود: الحمدلله با تلاش های صورت گرفته در مدیریت استان و مدارس علمیه، روند رو به رشد مدارس را شاهدیم و می توان با هم فکری برخی از مسائل و مشکلات موجود در حوزه علمیه را برطرف کرد.

گفتی است حجت الاسلام خدری پس از این جلسه در جمع طلاب مدرسه سفیران سفیران هدایت برازجان حضور یافت و به سوالات آنها پاسخ گفت. همچنین در جریان این بازدید جلسات دو یا سه نفره ای بین معاونان مدیریت حوزه علمیه استان و مدیر و معاون مدرسه علمیه سفیران هدایت برگزار شد./

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image