altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
بازدید مدیر و معاونان حوزه علمیه استان از مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان+تصاویر چاپ فرستادن به ایمیل

مدیر و معاونان حوزه علمیه استان بوشه از مدرسه سفیران هدایت برازجان بازدید کردند.

حجت الاسلام رضا خدری در این نشست هدف از این بازدید را بررسی اوضاع و احوال مدرسه به همه لحاظ عنوان کرد و گفت: با هماهنگی هایی که صورت گرفت به همراه معاونان و کارکنان مدیریت حوزه علمیه استان تصمیم گرفته شد تا از کلیه مدارس علمیه استان سرکشی و مسائل آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر افزود: آنچه در این بازدیدها عنوان می شود در کمیته ای مورد بررسی قرار می گیرد و تصمیماتی در راستای آن اتخاذ خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه کادر اجرایی مدرسه سفیران هدایت برازجان مسائل خود را با مدیریت حوزه علمیه مطرح کردند.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image