altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
همایش وحدت حوزه و دانشگاه در خورموج برگزار شد+تصاویر چاپ فرستادن به ایمیل

مراسم روز وحدت حوزه و دانشگاه در مصلی جمعه شهر خورموج برگزار شد .

در این مراسم طلاب سه مدرسه علمیه خورموج و دانشجویان و اساتید و مسولین سه دانشگاه خورموج شرکت داشتند.

حجت الاسلام عبدالحسین مصلح دراین مراسم ملزومات وحدت این دو نهاد مقدس علمی را مورد بررسی قرار داد و از نگاه مقام معظم رهبری ضرورت این مهم را تبیین کرد.

امام جمعه خورموج گفت: بر اساس طرحی که از طرف  معاونت تهذیب مدرسه علمیه پیامبراعظم (ص) اعلام شده است ، قرار است که نخبگانی از بین طلاب و دانشجویان برادر و خواهر تشکیل کارگروه فرهنگی شهرستان داده و مسایل فرهنگی ، معضلات اجتماعی و برنامه های قابل اجرا در شهرستان را در جلسات منظم در طول سال مورد کنکاش قرار دهند .

لازم به ذکر است، در این جلسه بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه نیز قرائت شد.
 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 
0 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image