altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
اردوی طلاب کنگانی در کنار ساحل این شهر چاپ فرستادن به ایمیل

در هفته گذشته اردویی به صورت پیاده روی ساحلی توسط طلاب کنگانی  برگزار شد که مقصد آن یکی از پارک های ساحلی اطراف شهر بود.

این در حالی بود که علاوه بر طلاب، خانواده های آنها نیز در این اردو حضور داشتند.

در اول پس از اینکه هنگامه اذان ظهر به مقصد رسیدند، نماز ظهر و عصر را اقامه کرده و پس از صرف نهار به کار های خود رسیدند. گروهی به بازی سرگرمی و گروهی به درس و مباحثه وقت خود را گذراندند.

و پس از حدود سه ساعت حضور در آن منطقه به مدرسه برگشتند.

alt

alt

alt

 
3 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image