altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

No Image
نقش اعتقادات در زندگی اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد چاپ فرستادن به ایمیل

مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز، از برگزاری نشست بررسی نقش اعتقادات در زندگی اسلامی با حضور همسران و فرزندان طلاب این حوزه در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت الاسلام قاسم الهی صدر شیرازی، در گفتگو با خبرگزاری «حوزه»در شیراز گفت: به منظور آشنایی با اهمیت و جایگاه اعتقادات در زندگی سالم و اسلامی فردی و اجتماعی و به همت معاونت تهذیب مدرسه علمیه شهید دستغیب شیراز با توجه به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، نشست بررسی نقش اعتقادات در زندگی اسلامی با حضور همسران و فرزندان طلاب این حوزه  و با حضور متخصصین و مشاورین در این امر یکشنبه 13 تیرماه در سالن اجتماعات مدرسه برگزار می شود.

وی افزود: در این نشست خانوادگی طلاب، مدعویین با مفاهیم اعتقاد به جایگاه مهم و اساسی انسان، اعتقاد به خوشبختی و به کمال رسین انسان بر اساس آموزه های اسلامی، اعتقاد به رابطه ظاهر و باطن، فرهنگ خانوادگی و تاثیر آن در رفتار و ... آشنا می شوند و مدیریت مدرسه پیرامون مسائل ذکر شده به ایراد سخن خواهد پرداخت.

مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز بیان کرد: با توجه به حضور همسران و فرزندان طلاب، در بخش دیگر این نشست به ابهامات و سوالات حاضرین جلسه از سوی مشاورین مدرسه پاسخ مناسب و نظرات مفید شرکت کنندگان در این نشست مورد بررسی متخصصین قرار خواهد گرفت.

 
3 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image