altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

No Image
تغییر نام استان بابل عراق به امام حسن(ع) تکذیب شد چاپ فرستادن به ایمیل

بعد از شایع شدن خبری مبنی بر این که آستان مقدس حسینی و عباسی(علیهم السلام) به دنبال تغییر نام استان بابل به شهر امام حسن(ع) است، آستان مقدس حسینی به این شایعه واکنش نشان داده و این گونه شایعات را به شدت تکذیب کرد.

در بیانیه رسمی آستان مقدس حسینی آمده است: خبر هایی که برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، درباره تلاش دو آستان مقدس امام حسین و حضرت عباس(علیهم السلام) در راستای تغییر نام استان بابل به "شهر امام حسن(ع)"  منشر کرده اند بی اساس بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد و این خبر با منش و سلوک دو آستان حسینی و عباسی(علیهم السلام) سازگاری ندارد.

این بیانیه افزود: این دو آستان مقدس در جشنی که به مناسبت میلاد امام حسن(ع) در استان بابل و نه اسمی دیگر، برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

لازم به ذکر است در رزوهای اخیر برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر تلاش دو تولیت حرم امام حسین(ع) و حرم حضرت عباس(ع)، برای تغییر نام استان بابل به شهر امام حسن(ع) منتشر کرده بودند و حتی از فراخوان این آستان برای تغییر نام خبر داده بودند.

گفتنی است استان بابل عراق دارای میراث تاریخی ارزشمندی بوده و در جهان شهرت دارد.

 
3 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image