altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

No Image
تغییر نام استان بابل عراق به امام حسن(ع) تکذیب شد چاپ فرستادن به ایمیل

بعد از شایع شدن خبری مبنی بر این که آستان مقدس حسینی و عباسی(علیهم السلام) به دنبال تغییر نام استان بابل به شهر امام حسن(ع) است، آستان مقدس حسینی به این شایعه واکنش نشان داده و این گونه شایعات را به شدت تکذیب کرد.

در بیانیه رسمی آستان مقدس حسینی آمده است: خبر هایی که برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، درباره تلاش دو آستان مقدس امام حسین و حضرت عباس(علیهم السلام) در راستای تغییر نام استان بابل به "شهر امام حسن(ع)"  منشر کرده اند بی اساس بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد و این خبر با منش و سلوک دو آستان حسینی و عباسی(علیهم السلام) سازگاری ندارد.

این بیانیه افزود: این دو آستان مقدس در جشنی که به مناسبت میلاد امام حسن(ع) در استان بابل و نه اسمی دیگر، برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

لازم به ذکر است در رزوهای اخیر برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر تلاش دو تولیت حرم امام حسین(ع) و حرم حضرت عباس(ع)، برای تغییر نام استان بابل به شهر امام حسن(ع) منتشر کرده بودند و حتی از فراخوان این آستان برای تغییر نام خبر داده بودند.

گفتنی است استان بابل عراق دارای میراث تاریخی ارزشمندی بوده و در جهان شهرت دارد.

 
3 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
No Image
No Image No Image No Image

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image