altمن حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمی‌توانم این مطلب - قمه‌زدن - را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضی نیستم. اگر کسی تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضی‌ام.
 

نشریه رهنامه

 

1

اوقات شرعی


No Image
برگزاری مراسم ولادت امام هادی (ع) در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر

مراسمی به مناسبت میلاد با سعادت امام هادی (ع) در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه استان بوشهر، این مراسم با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، فریدون حسنوند استاندار محترم, سردار جمیری فرمانده سپاه استان و جمعی از طلاب و اساتید و عموم مردم برگزار شد.

حجت الاسلام یعقوب شاهمیری با بیان اینکه امام هادی(ع) در سن 8 سالگی به امامت رسیدند و این را از آیات بزرگ الهی برشمردند و افزودند این امر حقانیت شیعه را به اثبات می رساند.

شاهمیری برای تبیین این مطلب به آیاتی از قرآن کریم استناد نمودند که در آنها خداوند به حضرت عیسی(ع) و حضرت یحیی(ع) از همان وقتی که در گهواره بودند مقام و درجه نبوت عطا فرمودند. در نتیجه هیچ بعدی ندارد که امام هادی (ع) در سن 8 سالگی به امامت برسند.

وی خاطرنشان کرد، این مساله برای شیعیان در مورد امامت پدر ارجمند ایشان امام جواد(ع) نیز که در سن 8 سالگی به امامت رسیده بودند کاملا قابل فهم بود.

وی افزود، دشمنان می خواستند این مساله را بعنوان نقطه ضعف شیعه مطرح نمایند که این هم راه به جایی نبرد و شیعه با اقتدار به مسیر خود ادامه داد.

در پایان مراسم حجت الاسلام حسین زاده در مدح امام هادی(ع) به مدیحه سرایی پرداختند.


انتهای پیام/

 
No Image
No Image No Image No Image

سامانه ارتباطي طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه ، سامانه جامع ارتباطات طلاب و مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه ارتباطی طلاب با مركز مديريت حوزه هاي علميه : اين سامانه جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات طلاب پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه ،با هدف همفکری جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شده است. سامانه ارتباطی طلاب و روحانیون محترم با نام صفیر جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات پیرامون مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با هدف استفاده از نظرات سازنده ، جهت ارتقا سطح کیفی ساماندهی ، قانون گذاری و مدیریتی راه اندازی شد.

ویژه نامه

دشتستان بندر بوشهر دشتی بندر دیر کنگان
 
No Image No Image